ARACINI SEÇ BRANDANI BUL

Sipariş ve Teslimat Süreci

Aracınıza özel ve kişiselleştirilebilir model,tasarım ve renk branda çeşitlerimiz atölye çalışanlarımız tarafından 5 iş günü içerisinde hazırlanmaktadır.

Carsuits.com, sitemizden alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme / fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Sipariş onayının, uygun şekilde gerçekleşmesi halinde, siparişler, kargoya teslim edildikten sonra İstanbul içine ortalama 2 iş günü, İstanbul dışına ortalama 3 iş günü içinde ulaştırılacaktır.

Hafta sonu Siparişleri

Hafta içi 17:00'den sonra verilen siparişler, ertesi gün, cumartesi 13.00'ten sonra verilen siparişler ise pazartesi günü işleme alınır. Pazar günleri kargo teslimatı yapılmamaktadır.

Stok Sorunları

Verdiğiniz siparişlerde, kumaş stoklarımızda nadiren de olsa bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.

Adres Bilgileri

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz. (Örnek: Postanenin yanından girince üçüncü sokak vs.)

Kargo Ücretleri

Kargo ücretleri Türkiye’nin her yerine ücretsiz olarak UPS kargo ile gönderimi yapılmaktadır.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır