ARACINI SEÇ BRANDANI BUL

Garanti Süresi

Tüm ürünlerimizin kullanım koşullarının haricinde durum karşılaşılmaması durumunda 1 yıl garanti süresi bulunmaktadır.

İade işlemleri

Şirketimiz, tüketici haklarını korumakta ve satış sonrası müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır. Satın aldığınız ürünlerle ilgili yaşayabileceğiniz memnuniyetsizlik, üretim ve servis kaynaklı her türlü sorun, titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.

Ürün iadesi konusunda sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmemiz için gerekli olan şartları aşağıda bulabilirsiniz; Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

Carsuits.com sitesinden siparişi tamamlanmış ürünleri 14 iş günü içerisinde aşağıda yer alan bilgiler doğrultusunda değiştirebilirsiniz. Tamamen kişiye özel olabilecek resim, logo ve yazı gibi ürünlerde tekrar satılabilirliğini kaybetmiş ürünlerin iade yada başka bir ürün ile değişimi yapılamamaktadır.

Değiştirmek için talep ettiğiniz ürünün satın alındığı gibi kusursuz, eksiksiz ve kullanılmamış olması gerekmektedir.
Değiştirmek istediğiniz ürünün kutusu gönderildiği gibi hatasız olması gerekmektedir.
Satış faturasının aslı olmadan değişim işlemi yapılamaz.
Faturanızın firma adına kesilmesi durumunda, ürün değişimi için iade faturası gerekmektedir.
Ödediğiniz bedelin, ileriki alışverişlerinizde kullanılabileceğiniz şekilde düzenlemesi yapılacaktır.

Yukarıda sözü edilen memnuniyet çerçevesindeki değişim işlemleri aşağıdaki durumlarda yapılamamaktadır.

Ürünün kutusunda herhangi bir yırtık, ezik, darbe olması durumunda veya ürünün orijinal ambalajı olmadığı takdirde, ürünün değişimi yapılamamaktadır.
Bizim tarafımıza bilgi verilmeden değişim işlemi yapılamamaktadır.

4822 sayılı kanunla, değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması hakkındaki kanunda mağazadan yapılan alışverişlerde koşulsuz iade yoktur. Mesafeli satış çeşidi olan telefon ve internet kanalı ile yapılan satışlarda ise 7 gün içinde cayma hakkı tüketiciye kanunla verilmektedir.

Mesafeli satışta cayma hakkının kullanılabilmesi Tüketicinin Korunması hakkındaki kanunda belirtilen koşulların oluşması gerekir.
Carsuits.com gerekli gördüğü durumlarda ayıplı olmadığı halde değiştirilmek istenen ve mağazadan satın alınan ürünlerde değişim yapmama hakkını saklı tutar.

İade Edilecek Ürünün Gönderilmesi

İade edilecek ürün sadece anlaşmalı olduğumuz UPS firması tarafından teslim alınabilir. Bunun dışında herhangi bir kargo şirketiyle elimize ulaşan ürünlerin iadesi ve ulaşım bedeli kabul edilmeyecektir.

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu durumda da anlaşmalı kargolar ile gönderim yapmanız gerekir. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir.

Siparişin İptali

Değerli müşterilerimiz yanlış verdiğiniz veya vazgeçtiğiniz siparişlerinizi iptal ettirebilirsiniz. İptal ettirme işleminin hızlı bir şekilde gerçekleşmesi için lütfen iletişim kısmındaki telefon numaramızı kullanarak irtibata geçmenizi rica ederiz. Mail yolu ile irtibata geçtiğiniz yoğunluktan dolayı gecikmeler yaşanabilir. Bu sebepten dolayı Ürünün kargoya verilmiş olma ihtimali ortaya çıkmaktadır. İptal işlemlerinde ürün kargoya verilmemişse ücretin tamamı işlemi gerçekleştirdiğiniz yöntemle iade edilir. Ürün kargoya verilmişse kargo ücreti veya ücretleri kesilerek iadesi yapılır.

Diğer Şartlar ve İade Kargo Ücretleri Hakkında

İade etmek istediğiniz ürün yada ürünler ayıplı ise UPS Kargo firması ile gönderildiği taktirde, kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Alıcının yanlış ürün alması, değişim istemesi veya keyfi iadelerde kargo ücreti alıcıya aittir.

Kalite Güvence departmanımıza gelen ürünlerin, iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler 1-5 gün içerisinde hesaba yansımaktadır.

 

 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır