ARACINI SEÇ BRANDANI BUL

Carsuits tarafından özel olarak geliştirilen Florida modeli, kapalı garajlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Narin dokusu ve kaliteli kumaşıyla aracınızın kaportasıyla mükemmel uyum sağlar. California Modeli kadar zarif, Alaska Modeli kadar dayanıklıdır. Kuzey Amerika Uluslararası Otomobil Fuarı (NAIAS), Cenevre Otomobil Fuarı, Frankfurt Otomobil Fuarı gibi dünyaca ünlü fuarlarda, yeni araçların tanıtımında kullanılan branda modelidir. Her araca özel olarak, ölçülerek tasarlanır. Esnek ve sıkı yapısıyla aracınızı sarar ve ona dinamik ve sportif bir görünüm kazandırır. Yaz ayları, ılıman iklimler ve kapalı garajlarda kullanımı tavsiye edilir.

Florida Branda Özellikleri;

Kirden, tozdan korur.
Hava dolaşımı sağlar.
Terleme yapmaz.
Yüzey hasarından korur.
Var ise araca uygulanmış olan boya korumasının ömrünü uzatır.
UV ışınlarından korur.
Kaportaya zarar vermemsi için nem bariyeri ve buhar dengeleyici özelliği vardır.
Beş farklı renkte kişiselleştirilebilir.
Çevreye ve insan sağlığına duyarlıdır.
Aracın boyutlarına göre el işçiliği ile dikilmektedir.

Satın almış olduğunuz brandanın yanında, çanta ve eldiven seti verilmektedir. Carsuits firmasının özel olarak üretmiş olduğu çantanın amacı; brandanızın kumaş tipine ve ebatlarına uygun şekilde olup içine rahatlıkla koyabilmeniz içindir. Kaydırmaz taban yapısının yanında, ergonomik olmasından dolayı bagajında saklamayı düşünenler için minumum yer kaplamaktadır. Eldiven ise; brandayı takıp çıkartırken kavrama kolaylığı ve ellerinizin kirlenmemesi için üretilmiştir.

FLORIDA MODELİ BRANDA SİPARİŞİ VERMEK İÇİN; ÜST MENÜDEN ARAÇ MODELİNİ, TİPİNİ VE YILINI SEÇİNİZ


Ortalama Değerlendirme » puan
Sercan Ören puan
30 Temmuz 2018
İşçilik araca göre birebir yapılmış. Şerit çizgileri çok gerekli olmasada arabanın hatlarını ortaya çıkartıyor.

Özgür Demir puan
08 Haziran 2018
Ellerinde hazır olmadığı ve siparişe göre dikim yaptıklarından dolayı ilk önce vazgeçip hızlı kargo ile hb den sipariş verdim, geldiği gibi ürünün kalitesizliği ve tam olarak oturmadığı için brandayı iade ettim, sonra araştırıp burdan kişiselleştirip kırmızı Florida modelini yazlıktaki motorum için aldım. Bugün taktım üzerine gayet şık duruyor.

Murat Yanık puan
18 Mayıs 2018
Arabanın başına geldiğimde kedi pati izlerini görünce ve aracın boyasına zarar gelmediğini görünce memnun oldum, malzemeler yüksek kalitede üretilmiş. Aracı saran Alt lastik 2-3 sene sonra gevşeyebilir gibi duruyor, ama olmayabilir de

Mustafa Bozkurt puan
18 Mayıs 2018
Açık alan için almıştım Alaska modelini, şimdide kapalı alan için sipariş ettim, sizden indirim bekliyorum 3. üründe :)

Ece Seyitoğlu puan
15 Mayıs 2018
Tavsiye üzerine aldım, bayan olarak takıp çıkarmada ilk zamanlarda biraz zorlandım ama zamanla pratik şekilde kullanabiliyorum.

Emre Yıldırım puan
13 Mayıs 2018
Sağ olsun bizim komşular kapalı garajda kedi besliyorlar, onlarda sıcak kaputta uyumayı seviyorlar, bu branda dan aldım, artık en fazla branda da kedi tüyü oluyor. Logolu eldiveniniz ve çantanız brandaya karizma katmış.

Nadirhan Uygur puan
12 Mayıs 2018
Biraz pahalı.. İndirim yaparsanız Honda Civic aracıma alıcam.

Ömür Erdoğan puan
12 Nisan 2018
Aracın her yerini tayt gibi sarıyor, likralı olduğundan dolayı aynı zamanda el işçiliği ile yapıldığı çok belli, tavsiye ederim. Dikkat etmeniz gereken bir durum yazlıkta iken açık alanda yağmur yağdı az birşey yağmur suyunu hafif geçirdi, zaten açıklamalarda belirtiliyor. Brandam ve temizlik ürünlerimle beraber bagajımda çantası ile beraber duruyor.

İsmail Apaydın puan
11 Nisan 2018
Renk çeşitlerinin olması güzel arabamın renginde aldım bende :) gri

Harun Çelik puan
06 Nisan 2018
Instagram hesaplarından görmüştüm, yurt dışında birçok aracın ilk gösteriminde kullanılan branda, şık duruyor.

Uğur Öztürk puan
04 Nisan 2018
2017 Detroit Fuarında yeni sergilenecek araçların tanıtımında bu markanın ürünleri ile araçları örtüyorlardı. Türkiye'ye gelmesi iyi olmuş, malum arabalar pahalı koruması zor, dün sipariş ettim bekliyorum.

Orkun Önal puan
30 Mart 2018
Sitemizde oturan ünlü birisinin Porsche aracında görmüştüm, Markasına bakmak için bir haylice baktım(dışarıda belli olmuyor carsuits markası) ve kırmızı rengini sipariş ettim. tozdan koruyor, her araca uyayacağını düşünmüyorum çünkü aracımın ayna yapısı diğer araçlara uyması çok zor. Aracımı değiştirirsem branda da değişecektir.

İlker Taşıran puan
19 Mart 2018
İnternet portalında gördüm Carsuits firmasını, almayı düşünmüyordum aslında ama zamanla işime çok yarayacağını ve arabama hasar olmasından dolayı değer kaybının önüne geçebilirim diye aldım. Kendi aracımı yıkatıp üzerini örtüyorum.

Erdinç Yazıcı puan
08 Mart 2018
Çantası ve eldiven olayı iyi düşünülmüş Mercedes C200 siyah aracıma siyah rengini aldım. Kedilerinden kurtulmanın başka yolu olduğunu sanmıyorum,hele birde aylardan Martsa sıcak motor kaputunda özel zaman geçirmeyi seviyorlar.

Cem Büyükusta puan
24 Şubat 2018
Kartal'daki satış ofislerine gittiğimde siparişi verdim. Apartmanın Kapalı otoparkında yanıma park eden kiralık araba! kullanıcıları sağ olsun kapılarını açarken yandaki araca hasar vermekten zevk alıyorlar. Her sabah hasar oluştuğunu görmek beni çok üzüyordu, zaten titiz birisiyim arabadan soğumaya başlamıştım 3 aydır biraz içim rahat

Caner Yıldırım puan
14 Şubat 2018
Bmw 320 m paket estoril renkolan aracım için aldım lacivert renk ve şeritli olanını gerçektende çok güzel duruyor seçeneklerde bmw estoril mavi rengi olsaydı çok güzel olurdu.

Aydın Sargın puan
09 Şubat 2018
Arabamın selameti için almak zorundaydım. Telefonumuda kılıfsız kullanamayanlardanım, yazlıkta da kullanıyorum havalandırma özelliği mevcut esnekliği çok iyi

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır