ARACINI SEÇ BRANDANI BUL

Genellikle klasik Amerikan arabası sahiplerinin kullandığı Florida modelinden daha kalın malzeme yapısına sahiptir.Her araç için özel olarak, ölçü alınarak tasarlanır. Kalın yapısıyla aracınızı zırh gibi korurken aynı zamanda aracınızın şık görünmesini sağlar. Tıpkı Florida Modeli gibi su geçirmez olmadığından, kapalı alan kullanımı için daha uygundur. 

California Branda Özellikleri;

Kirden, tozdan korur.
Hava dolaşımı sağlar.
Terleme yapmaz.
Yüzey hasarından korur.
Var ise araca uygulanmış olan boya korumasının ömrünü uzatır.
UV ışınlarından korur.
Kaportaya zarar vermemsi için nem bariyeri ve buhar dengeleyici özelliği vardır.
Darbelerden veya aşırı yükten dolayı oluşabilecek hasarlara karşı korur.
Dört  farklı renkte kişiselleştirilebilir.
Çevreye ve insan sağlığına duyarlıdır.
Aracın boyutlarına göre el işçiliği ile dikilmektedir.

Satın almış olduğunuz brandanın yanında, çanta ve eldiven seti verilmektedir. Carsuits firmasının özel olarak üretmiş olduğu çantanın amacı; brandanızın kumaş tipine ve ebatlarına uygun şekilde olup içine rahatlıkla koyabilmeniz içindir. Kaydırmaz taban yapısının yanında, ergonomik olmasından dolayı bagajında saklamayı düşünenler için minumum yer kaplamaktadır. Eldiven ise; brandayı takıp çıkartırken kavrama kolaylığı ve ellerinizin kirlenmemesi için üretilmiştir.

CALİFORNIA MODELİ BRANDA SİPARİŞİ VERMEK İÇİN; ÜST MENÜDEN ARAÇ MODELİNİ, TİPİNİ VE YILINI SEÇİNİZ


Ortalama Değerlendirme » puan
Ece Seyitoğlu puan
15 Mayıs 2018
Tavsiye üzerine aldım, bayan olarak takıp çıkarmada ilk zamanlarda biraz zorlandım ama zamanla pratik şekilde kullanabiliyorum.

İlker Taşıran puan
19 Mart 2018
İnternet portalında gördüm Carsuits firmasını, almayı düşünmüyordum aslında ama zamanla işime çok yarayacağını ve arabama hasar olmasından dolayı değer kaybının önüne geçebilirim diye aldım. Kendi aracımı yıkatıp üzerini örtüyorum.

Erdinç Yazıcı puan
08 Mart 2018
Çantası ve eldiven olayı iyi düşünülmüş Mercedes C200 siyah aracıma siyah rengini aldım. Kedilerinden kurtulmanın başka yolu olduğunu sanmıyorum,hele birde aylardan Martsa sıcak motor kaputunda özel zaman geçirmeyi seviyorlar.

Cem Büyükusta puan
24 Şubat 2018
Kartal'daki satış ofislerine gittiğimde siparişi verdim. Apartmanın Kapalı otoparkında yanıma park eden kiralık araba! kullanıcıları sağ olsun kapılarını açarken yandaki araca hasar vermekten zevk alıyorlar. Her sabah hasar oluştuğunu görmek beni çok üzüyordu, zaten titiz birisiyim arabadan soğumaya başlamıştım 3 aydır biraz içim rahat

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır