ARACINI SEÇ BRANDANI BUL

Aracıma neden branda almalıyım?
  Arabanızın kaporta kısmına zarar vermeyecek özel meteryallerle üretilmiş araç brandaları aracınızın kaporta aksamındaki ömrünü uzatmaktadır.  Ağaç reçine, kuş pisliği gibi herhangi bir dış etkenin aracınıza kalıcı olabilecek hasarlardan koruma sağlamaktadır. Kaporta çürümelerinin ve nikelaj solma ihtimalini minumuma indirir.Ülkemizde ortalama Her sene 4  kez dolu yağışı olmaktadır. Dolu yağışlarının araçlarda ciddi hasarlar bırakıp tamir edilmesi Güç durumlar yaratmaktadır. Sokakta ki kedi ve köpeklerin aracınızın üzerine çıktıklarında tırnak izleri ile çizilmesini engeller. Yıkama maliyetinizi önemli oranda düşürür. Aracınıza özel olarak uygulanan seramik koruma, boya koruma yada benzeri ürünlerin kullanım ömrünü uzatır. Özetlemek gerekirse; doğru ve kaliteli malzemelerden üretilmiş araca özel boyutlardaki  branda modelleri, maddi açıdan cebinizle beraber aracınızı da korumaktadır.  
Neden Carsuits?
  Çünkü; Carsuits firması olabilecek en iyi kumaş karışımlarını formülenmiş müşterisinin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hizmet vermeyi hedeflemiştir. Her aracın kendine özel olan boyutlarını değerlendirmeye alıp tamamen el işçiliği ile kişiye özel renk ve dekor imkanı sunmaktadır. Firmamızın kullandığı malzeme Amerika, Canada ve birçok Avrupa ülkelerinde farklı alanlarda kullanılan ortak malzemedir. Örnek vermek gerekirse Alaska ürünümüzde bulunan ısı ve nem bariyeri sayesinde uçak firmaları iniş yaptıkları ve soğuk ikliminin hakim olduğu ülkelerde kademeli olarak bulunduğu ortam ısısı yakalanmaktadır. California ve Florida ürünlerimiz Amerika SEMA Autoshow ve Avrupa Genevre Otomobil Fuarı gibi yerlerde hem korumak hem de Show amaçlı kullanılmaktadır.  
Ürün elime ne zaman geçer?  
Siparişiniz tamamlandıktan hemen sonra, üretim atölyemiz aracınıza özel şablon hazırlayıp, kalıbı oluşturulur ve tamamen el işçiliği ile istediğiniz renk üzerinden dikimi başlatılır. Üretim tamamlandıktan hemen sonra özel çantası ile beraber ortalama 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.  
Brandamın Kargo ücreti ne kadar tutar?
  Türkiye sınırları içerisinde her noktaya ücretsiz olarak UPS kargo firması ile gönderim yapılmaktadır.  
Aracıma özel olarak tasarlanan brandanın yanında ek olarak ne geliyor?
  Carsuits firmasının özel olarak ürettiği branda saklama çantası ve branda takıp -çıkarma aşamalarında elleriniz kirlenmemesi için yüksek kalitede eldiven seti verilmektedir.  
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır